Kurumsal

İDATAT İLE ZEYTİN VE ÇOK DAHA FAZLASININ TADINA VARIN

Türkiye Balıkesir iline bağlı Edremit ilçesinde bulunan; Geleneksel kalite ve güvenilirliğini sürdüren, ar-ge çalışmalarına önem veren, değişime ve gelişime açık, çevreye duyarlı firma anlayışımızla sofralık zeytin ve zeytinyağı üretiminde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir firmayız.  Yılda 6 bin ton zeytinyağı üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Dalından sofraya geleneksel kalite ve güvence anlayışımızla ürettiğimiz zeytin ve zeytinyağı ürünlerini, pazarlayıcı ağlar kurup geliştirerek, sürdürülebilir örnek yapımızla uluslararası zeytinyağı sektörüne taşımak istiyoruz.

Misyonumuz

Birlikten kuvvet doğar ilkesinden sapmadan, evrensel kooperatifçilik ilkelerini gözeterek gelişimci ve yenilikçi bir anlayışla ortaklarımızın ürünlerini en iyi şartlarda değerlendirmektir. Gelişen dünya koşullarında kooperatiflerimiz ve üretici ortaklarımızın menfaatlerini koruyarak ülke zeytin ve zeytinyağı politikasında öncü bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

Dalından sofraya geleneksel kalite ve güvencemizle ürettiğimiz Zeytin ve Zeytinyağı ürünlerini, pazarlayıcı ağlar kurup geliştirerek ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle sürdürülebilir rekabetçi örnek bir Kooperatifler Birliği yapısıyla ulusal zeytin ve zeytinyağı sektöründe kalite ve standartlarda referans olmak, uluslararası alanda da aynı başarıyı yakalamaktır.

DOĞADAN
SOFRANIZA

Başladığımız günden bu zamana kadar vizyon edindiğimiz tazelik ve doğallığı,
yılların verdiği deneyim ve güven ile kapınıza kadar getiriyoruz.

online mağazabize ulaşın

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti tüm İdatat ürün süreçlerimizdeki en önemli hedef ve motivasyonumuzdur.

Kalite

Gıda güvenliği, tüketici sağlığı ve müşteri memnuniyeti için üretimlerimizin en vazgeçilmez unsurudur.

Kurumsal
Süreklilik

Ürün kalitesinin ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetinin kesintisiz şekilde devam etmesi önceliğimizdir.

Pazardaki Güç

İdatat, üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin en büyük zeytin üreticilerinden biridir.